A Borbála-telepi Óvoda Márton napi készülődése

Libás programok sokasága

A gyermekek egész héten a csoportjukban készültek versekkel, mesékkel, dalokkal, dalosjátékokkal a pénteki közös udvari Márton napi vigaszságra.

Az óvodapedagógusok „A libák, a farkas és a kiskakas” című mese dramatizálásával kedveskedtek az óvodásoknak, amelynek a gyermekek aktív résztvevői voltak. Majd újrahasznosított anyagokból lámpásokat, libákat készítettek a gyermekekkel közösen. Matematikai tartalommal egészítették ki mind az ábrázoló tevékenységet, mind a szabad játékidő hasznos eltöltését.

A Márton napi lakomát a Gresók Pékség támogatta ízletes kenyerével, melyet ezúton is köszön a Borbálai óvoda!

Ezt követően színvonalas, jól előkészített programon vettek részt a nagycsoportos gyermekek a Brunszvik Óvodában rendezett mozgásos matematikai tevékenységen.

A szülők otthon mécseseket is készítettek a gyermekeikkel, a fenntarthatóság jegyében, amelyeket büszkén mutatták be a gyermekek a csoportjukban.

li3lili2li4