Győri állatkertben a Borbála-telepi óvodások

Ismerkedés az állatokkal

Az Óvoda az „Örökös zöld óvoda” címet viseli immár három éve, melyhez hűen tervezték az éves Pedagógiai programjukat. Kiemelt feladatuknak tekintik a természetismerettel kapcsolatos kirándulások szervezését is. Az április 22.-ei „Föld napja” alkalmából – és persze a gyermekek örömére is - állatkerti kirándulást szerveztek Győrbe.

Ezen a programon mindhárom csoport részt vett. Az állatkerti sétát Zoo pedagógusok segítették, A gyermekek sok olyan ismeretekhez jutottak, mint például az állatok nevei, kedvenc játékaik, egy-egy csínytevéseik, mely érdekesebbé, élvezetesebbé tette a látogatást.

Pingvin sétát, és látványetetést, majd elefánt bemutatót néztek meg az óvodások.

A szabadidőt pedig a kültéri játszótéren és a játszóházban lehetett eltölteni a gyerekek nagy örömére.

b2b3b4b1