Sütivásár a Borbála-telepi Óvodában

Karácsonyi ajándékok a bevételből

December 6-án az óvoda tornatermében lehetett a süteményeket megvásárolni. Erre az alkalomra a szülők otthon készített süteményeket hoztak be. A kollektíva tagjai is készítettek süteményeket, és a gyerekekkel közösen is sütöttek az óvónők a vásárra. Kellemes karácsonyi hangulatot teremtettek a vásárhoz. A szülői munkaközösség tagjai, és lelkes anyukák segítették a lebonyolítást.

A befolyt összeg 185.000ft lett. Ebből az összegből a pedagógusok fejlesztőjátékokat, babaházakat, babavizsgáló és állatorvosos fa állványt, logikai játékokat, könyveket vásároltak a gyermekek részére.

A megmaradt süteményeket felajánlották a Városi Gyermekotthon gyermekeinek, az Önkormányzati Szociális Szolgálat Időseket Ellátó Telephely és az Ápolási Intézet lakóinak.

Köszönik a szülőknek az aktív részvételt és hogy összefogással segítették a vásár sikerét.

vas