Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Brunszvik Teréz Óvoda

Pechmann-Péter Beatrix

Pechmann-Péter Beatrix

igazgató helyettes

Nyitvatartásunk:

Óvodánk hétköznaponként 5:00-tól 17:00-ig tart nyitva.
  A Brunszvik Teréz Óvoda

Oroszlány legnagyobb, tíz csoportos óvodája vagyunk. Esztétikus, hangulatos, légkondicionálóval felszerelt csoportszobákkal, tornaszobával rendelkezünk. Nagy udvarunkon csúszdák, homokozók, hinták várják a gyerekeket. Lehetőség van a lisztérzékeny, tejérzékeny gyermekek étkeztetésére, saját főzőkonyhával, képzett szakácsnővel. 
Szeptembertől három kiscsoportunkba és egy vegyes csoportunkba várjuk a beiratkozó kispajtásokat. Valamennyi csoportban két szakképzett óvodapedagógus, egy dajka biztosítja a nyugodt, szeretetteljes körülményeket a kicsiknek. Az óvónők munkáját pedagógiai asszisztensek, pszichológus, fejlesztő pedagógusok segítik. Pedagógiai programunkban és a gyermekek napi tevékenységében kiemelt szerepet foglal el a játék. A játékba ágyazottan, rugalmas napirenddel szervezzük az életkoruknak megfelelő mindennapi tevékenységeket és biztosítjuk a cselekvő ismeretszerzés lehetőségét. Nevelőmunkánk eredményességének alapvető feltétele a szülőkkel való hatékony együttműködés. Célunk, hogy a szülők és a pedagógusok között egy egymást tisztelő, segítő kapcsolat alakuljon ki, a gyermekek fejlődése érdekében. Törekszünk arra, hogy óvodánk az a hely legyen, ahol minden a gyermekekért, a gyermekek érdekében történik.
Óvodánkban jelen van az integrált nevelés, hangsúlyt fektetünk a felzárkóztatásra, tehetséggondozásra, külsős szakemberekkel helyben megoldódik a fejlesztések nagy része (SNI gyermekek fejlesztése). 
Óvónőink a játékeszközök variálásával új eszközök készítésével, séták, közös programok szervezésével meghatározó, ösztönző élményeket igyekeznek nyújtani számukra. Bábjátékkal és énekkel, hangszeres játékkal színesítik az ünnepeket. Óvodánk jól felszerelt. Alapítványunk és sikeres pályázataink jóvoltából folyamatosan pótoljuk, cseréljük, bővítjük eszközeinket és szervezünk programokat a gyermekek számára.
Csoportjaink
mosolygos_virag 30x30 piros_resize_1

Virág

Óvónők: Bokovicsné Farnadi Mónika; Szilágyi Boglárka;
Dajka: Pap- Fehér Mónika
chicken 2521141_1280

Csibe

Óvónők: Aszalós Ildikó; Jánokiné Gráczia Magdolna
Dajka: Pappné Kovács Bernadett
maci szivarvany_400x

Maci

Óvónők: Stamler Edina; Illés Noémi
Dajka: Kovács Piroska
1dc36795a3f613e3b54c20ce6d2ee528

Katica

Óvónők:Vasiné Hroncz Amália
Ped.a.: Karácsonyné Izsó Ildikó
Dajka: Molnár Anett
butterflies 1817644_640

Lepke

Óvónők: Bódiné Huber Gyöngyi; Szűcs-Szabó Tímea
Dajka: Pándi Istvánné
cats 30746_1280

Cica

Óvónők: Benitsch Andrea
Ped.a.:Urszán Ildikó
Dajka: Bérces Emília
30015605 cute elephant cartoon

Fáni

Óvónők: Figura Rita; Gráczia Gyöngyi
Dajka: Maczalák Mária
images

Süni

Óvónők: Bere Lajosné; Taupertné Barabás Terézia
Dajka: Balassa Bálintné
kisvakond

Kisvakond

Óvónők: Pechmann-Péter Beatrix; Kapitány Fruzsina
Dajka: Nádasi Ferencné
49571372 cute rabbit cartoon

Nyuszi

Óvónők:Chlebda Tamásné, Kovács Erika


Dajka: Sándor Tiborné
Pedagógiai asszisztenseink:
  • Borok Mónika
  • Kállai Anita
  • Gábor Brigitta