Óvodapszichológus

A kisgyermekek életében ugyanúgy adódhatnak nehézségek, mint a felnőttekében. Ők ezt legtöbbször megváltozott magatartásukkal, étvágyukkal, alvási szokásaikkal jelzik.

Forduljanak hozzám bizalommal, együtt könnyebb megtalálni a probléma gyökerét és segíteni a gyermeknek visszaállítani az egyensúlyt.

Óvodapszichológusként várom a szülők jelentkezését, ha gyermekük nevelésével, fejlődésével kapcsolatban kérdéseik vannak, ha a családban krízishelyzet fordul elő vagy bármilyen problémát tapasztalnak gyermekeik viselkedésében.

A találkozáshoz előzetes bejelentkezés szükséges. Igényüket kérem jelezzék a gyermek óvodapedagógusánál vagy az óvoda központi telefonszámán (360-482), illetve az aproovipszichologus@gmail.com emailcímen.

A szolgáltatás ingyenes!

Molnár Róbert