Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Táncsics Mihály Óvoda

Mátis Ildikó

Mátis Ildikó

igazgató helyettes

06 34 360 248

Nyitvatartásunk:

Óvodánk hétköznaponként 5:00-16:30-ig tart nyitva.
A Táncsics Mihály Óvoda

Hat csoportos, 140 férőhelyes óvodánkban vegyes csoportokban neveljük a gyerekeket. Óvodapedagógusaink főiskolai végzetséggel több éves tapasztalattal rendelkeznek. Szakképzett dajkák segítik munkájukat.
Környezetünk esztétikus, csoportszobáink világosak, hangulatosak és játékra ösztönzőek Udvarunk fa játékokkal, füves virágos térrel biztosítja a levegőzés feltételeit. Nagy tornatermünk a rendszeres mozgás és fejlesztés lehetőségét biztosítja. Heti rendszerességgel gyógytornán vehetnek részt az arra rászoruló gyerekek. Só szobánk a légúti megbetegedésben szenvedő kisgyermekek életmódját segíti.

Óvodánk egyéni arculata az egészséges életmódra nevelés. Egészségtudatos környezettudatos magatartást közvetítünk a gyermekek és szüleik felé. Madárbarát, Zöld Óvoda címet viseljük és a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt Bázis óvodája vagyunk. Ennek megfelelően megünnepeljük a Zöld jeles napokat (Állatok világnapja Takarítási Világnap Föld napja stb.), Erdei óvodai kirándulást,,tavaszváró Kikelet napot szervezünk, Egészségnevelési Hetet tartunk, és egész évben komposztálunk, gyűjtjük a papírt. Alapítványunk segíti ezeknek a programoknak a megvalósítását.
Mindennapjainkban komplex módon valósul meg a tevékenységek szervezése.  A mesék, versek, mondókák, énekek, dalos játékok, beszélgetések, ábrázoló tevékenységek matematikai és mozgásos feladatok a környezet megismerésének sokszínűsége segíti az óvodások egyéni fejlődését..
Célunk, hogy az óvodánkba járó apróságok egészséges, aktív cselekvő felnőttekké váljanak.

st small 845x845 pad 1000x1000 f8f8f8 u3

Szilva

Óvónők: Rémai Andrea
Ped.a.: Gálos Rita
Dajka: Kajtár Julianna
cute cartoon cherry kawaii cherry vector 21290929

Cseresznye

Óvónők: Izsáki Erika,
Pedagógiai asszisztens: Hegyi Adrienn
Dajka: Szenténé Lázár Anita
images

Körte

Óvónők: Mátis Ildikó; Borsosné Vörös Gyöngyi
Dajka: Székely Csilla
letoltes

Alma

Óvónők: Gallyasné Pavelcsák Anita; Jánoki-Schüller Andrea
Dajka: Baka-Jilly Zsuzsa
shirt 1551959898 49d7b8fdedf3f21c6f7b6830eb69d8ed

Eper

Óvónők:Izsó Gabriella
Ped.a.: Kunné Tóth Erzsébet
Dajka: Akácsos Ildikó
flat 750x1000 075 f u6

Szőlő

Óvónő: Partiné Findt Erzsébet,
Pedagógiai aaszisztens:Zókáné Séllei Barbara
Dajka: Lázár Tamásné

Pedagógiai asszisztenseink:
  •  Hegyi Adrienn
  • Barna-Kovács Renáta
  • Szőcs Annamária