Malomsori Óvoda

Katonka Anita

vezető- helyettes

Nyitvatartásunk:

Óvodánk hétköznaponként 5:00-16:30-ig tart nyitva.
A Malomsori Óvoda

Óvodánk az óváros szívében helyezkedik el, négy csoportban 95 kisgyermeket nevelünk. Jól felszerelt intézményünk csoportszobái tágasak, napfényesek, világosak, színesek. Udvarunk sok mozgásra, játékra inspirálja a gyerekeket.
Só szobánk mikroklímája segíti a gyermekek immunrendszerének erősödését.
Jól felkészült nevelőközösségünk sok szeretettel, biztonságos, vidám légkörben a családokkal együttműködve az egyéni gondokra is odafigyelve végzi munkáját.
Óvodai életünkben előtérbe helyezzük a zenei nevelés megalapozását: napi rendszerességgel éneklünk, körjátékozunk, használjuk a ritmushangszereket. Minden gyermekkel differenciáltan egyéni képességei szerint foglalkozunk, lehetőséget adva, hogy olyan ütemben haladjanak az ismeretszerzésben, ami nem megterhelő, de optimálisan fejlesztő. Nemcsak az értelmi képességeket erősítjük, hanem figyelembe vesszük a testi-lelki tulajdonságok fejlesztését is, hogy a gyermekek majd iskolába kerülve könnyebben feleljenek meg az elvárásoknak, viseljék a terheket.

Csoportjaink
5a67005cf8f1f42872dc96aa5e5fc14b