Gyermeknap a Táncsics Mihály Óvodában

Játék, móka minden mennyiségben

2023. május 25-én az óvodai gyermeknapra a gyerekek megszokott környezetében, az óvoda udvarán került sor. A gyerekek így láthatóan biztonságban érezték magukat, felszabadultabban játszhattak. ????

A délelőtti órákban a nagycsoportosok ballagása zajlott a csoportokban, majd ezt követően minden kisóvodás kapott gyermeknapi gyümölcsös üditőt és Dörmi maci-t, melyet szülői ajándékozásból fogyaszthattak el a gyermekek. Az udvaron légvár várta az ugrándozni vágyó óvodásokat.

Az ebédet követően újult erővel folytatódott a program az óvoda udvarán kihasználva a jó időt. Ugráló vár, lufit hajtogató bohóc, Büfé, horgászos játék, Virgonckodó fajátékok, szinezőlapok, csillámtetoválás várták a gyerekeket, akik szüleikkel és óvónénijeikkel játszhattak a délután folyamán.

Igazán tartalmas, vidám, szórakoztató délutánban lehetett része a gyermeknapi programon résztvevőknek, melyhez ezúton köszönjük az aktív szülői támogatást és részvételt! ????