Október a Malomsori óvodában

Mackó kiállítás, Állatok világnapja és a Tök hét

Októberben „Vándor mackók” kiállításon jártunk a Kölcsey Ferenc Művelődési Házban. A szám szerint 1000 mackóból mindenki választott egy kedvencet.

mackok

Az Állatok világnapja alkalmából Pusztavámra kirándultunk autóbusszal. A gyerekek közelről láthatták az erdei állatokat, tapasztalatokat és élményeket gyűjthettek. Mozgás közben az egészséges, tiszta levegőn tartózkodtunk, nagyot sétáltunk az erdőben,  és friss gyümölcsöt fogyasztottunk tízóraira.

Ismerkedés az állatokkal…. kint és bent

Az állatok hetében a legkedvesebb szerepjátékukat játszották a gyerekek. Megnyílt az állatorvosi rendelő! J

llatos4

Könyvtár látogatás a nagyokkal. Téma: Tökös hétre való felkészülés

konyvtar

A hagyományokat ápolva, a szülőkkel együttműködve közösen készültek az Óvodában a Tökfilkós hétre. Lehetett behozni festett, illetve faragott tököket. Ezekből kiállítást rendeztek az óvoda udvarán, és bent a csoportban.

tokos

tokos2